František Merga - Motocentrum Snina

sídlo: Centrum 2747, 069 01 Snina
krajina: Slovensko (Prešovský kraj)
web: www.motocentrumsnina.sk

Tento dopravca vystupuje na dopravnej scéne už dlhú dobu. Okrem dopravnej činnosti prevádzkuje autoškolu, cestovnú kanceláriu, predaj náhradných dielov, stanicu technickej kontroly ale venuje sa aj nákladnej doprave.

Nás však logicky bude najviac zaujímať doprava autobusová. Dopravca disponuje relatívne veľkým vozovým parkom zloženým predovšetkým z autobusov Karosa ale nájde sa aj Irisbus Domino, či dva ojazdené autobusy Ayats Atlantis odkúpené od českej spoločnosti Student Agency.

Čo sa týka linkovej dopravy, dopravca na svojich stránkach uvádza dve medzinárodné linky. Prvá linka je Snina - Praha - Plzeň, táto linka však reálne nejazdí už niekoľko rokov. Druhá linka je Mladá Boleslav - Praha - Kolín - Pardubice - Olomouc - Ostrava - Žilina - Stará Ľubovňa - Vranov nad Topľou - Medzilaborce, ktorá je na stránke dopravcu uvádzaná iba po Prahu aj to s niekoľko rokov starým cestovným poriadkom. Slovenský cp.sk ju tiež nepozná ale podľa českého IDOSu má táto linka číslo 000411 a dopravca sa na nej strieda s pražským dopravcom MUSIL TOUR spol. s r.o.

Vozidlový park

Stav evidencie tohto dopravcu
kompletná

Prenajaté, zapožičané a testované vozidlá

V evidencii tohto dopravcu je celkovo 24 vozidiel, z toho 23 v majetku a 1 zapožičaných.
Stav evidencie tohto dopravcu
kompletná
Poslední úprava: 23. 7. 2018.

Rýchle vyhľadávanie