kedy bude aj originalnejsie miesto? furt iba tutaj fociš šak to neda kukac na to
+2
Itsmajko Malacky fotograf správce
sa na to nekukaj
Zasa komentuje niekdo kdo ani nefoti
-3
Poviev olakto zos žiliny.. to že neuverejnujem fotky neznamena ze ich nemam/neuverejnujem niekde inde kedz budzes mat tolko rokoch co ja a nacvakane vacej jak ja ta potom mi tu hutor volačo
+3
Skús sa vyjadrovať slovensky nie ako analfabet...fotiť môžeš dlho ale keď tie fotky nemajú hodnotu tak načo..
-1