miesto: SR
Prečo tam je SR a nie napísané areál SAD Martin ?
-4
Je to v Martine fotené ?
+1
elnino fotograf správce
Aby tam neliezlo každé decko.
+9
Je to v Martine.....aj hlúpy vie kde je to vyhorené rosero
-9
elnino fotograf správce
Áno hlúpy vie, ale múdry je ticho.
+10
Lukáš Janura Ja som sa len spýtal autora, že či to je v Martine alebo niekde inde fotené. Nemusíš sa hneď rozčuľovať.
+4
Ja som absolútne v kľude ja sa nad takýmito vecami nerozčulujem
-9