František Dadaj - FERI TUR

terajší názov od 1993
sídlo: 023 33 Povina 38
krajina: Slovensko (Žilinský kraj)
Firma sa zaoberá nepravidelnou prepravou osôb.

V minulosti prevádzkovala i nákupné linky pre hypermarkety TESCO v Trenčíne a Dubnici nad Váhom. Preprava na nich bola bezplatná.
V Dubnici nad Váhom premávala jedna linka spájajúca dôležité časti mesta a autobusovú stanicu s hypermarketom TESCO, ktorý sa nachádza na okraji mesta. Na linke sa celý deň točil jeden autobus Karosa B 732.
V Trenčíne premávali viaceré linky. Prvá linka jazdila po trase OC Laugaricio - HM TESCO - Legionárska - Dlhé Hony - Soblahovská - Sídlisko Juh a späť. Druhá linka mala trasu Laugaricio - HM TESCO - Električná - Hasičská - Autobusová stanica - Martina Rázusa - Opatovská - Sihoť a späť. Na každej linke jazdil jeden autobus Karosa B 732, pred HM TESCO býval ako záloha odparkovaný autobus Karosa C 734. Tieto dve linky dojazdili 11.4.2010, pretože 12.4. ich nahradili nové linky MHD Trenčín č. 24 a 25. Zároveň však dopravca začal prevádzkovať dve prímestské linky: prvá mala trasu HM Tesco – Mníchova Lehota – Trenčianske Jastrabie; druhá jazdila po trase HM Tesco – Trenčianske Stankovce – Veľké Bierovce – Drietoma. Tieto linky jazdili len na základe obchodnej zmluvy s HM Tesco, nemali vydanú licenciu. Vždy jazdila jedna Karosa B 732  a druhé vozidlo Karosa C 734 slúžilo ako záloha.
14.11.2011 zasiahol vozidlá úmyselne založený požiar. čítať ďalej

Vozidlový park

Stav evidencie tohto dopravcu
kompletná
V evidencii tohto dopravcu je celkovo 21 vozidiel (všetky v majetku).
Stav evidencie tohto dopravcu
kompletná
Posledná úprava: 23. 6. 2024.
Našli ste chybu alebo máte doplnenie? Môžete sa nám ozvať na e-mail alebo na náš Facebook.

Rýchle vyhľadávanie